.

.

Мравка И Оса Квантуманија Филмски Постер Сјајна Квалитетна Хартија Без Рамка Фото Уметност Големина На Печатење 27х40

Мравка И Оса Квантуманија Филмски Постер Сјајна Квалитетна Хартија Без Рамка Фото Уметност Големина На Печатење 27х40

DEN 1.67
Износ

Мравка-Човек И Оса Квантуманија Филм Постер Квалитет Сјајни Печати Слика Ѕид Уметност Пол Руд Големина 27х40 Инчи. Ова е сосема НОВ постер - никогаш не бил обесен или прикажан. Сите наши постери се внимателно спакувани со цел да се заштитат од оштетување. Сите постери се еднострани, освен ако јасно не наведува дека е двострано. Сите Постери Се Репродукции отпечатени На Висококвалитетна Сјајна Фото-Хартија и се испраќаат валани во заштитен пластичен ракав и густа цевка. Оваа прекрасна квалитетна репродукција прави одличен подарок и е совршена за врамување. Имајте на ум дека боите може да варираат во зависност од поставката за боја на мониторот. Постерот е како што е прикажано на сликата на списокот. Постерите 8х10 и 16х20 може да бидат малку изменети или да имаат граница. Испратете ни е-пошта со какви било преференции или прашања. Movieposters123 нуди ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА ИЛИ ПАРИТЕ НАЗАД !!!! Брза Испорака во заштитен ракав и цевка. Печатени На Висококвалитетна Сјајна Репродукција На Фото-Хартија Без Рамка. Големина и бои 11х17 16х20 22х28 24х36 27х40.

R

Им се допаѓа и на купувачите