.

.

Дизни Алис преку Стакло-Алис Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Дизни Алис преку Стакло-Алис Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84
Износ

Осветлете ја секоја просторија Со Овој Дизни Алиса Низ Стаклото - Постер На Алис Ѕид. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум постер хартија што ги подобрува боите. Закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за да додадете совршен завршен допир на вашиот ѕиден декор. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Дизни Алис Преку Стакло-Алис Ѕид Постер Со Дрвени Магнетни Рамки Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите