.

.

Јенки Свеќа Среќен Бери-Беше Топи

Јенки Свеќа Среќен Бери-Беше Топи

DEN 111.84
Износ

Јенки Candle® Восочните Топења го создаваат тоа правилно, релаксирачко чувство на дом за вас и за оние што ги сакате. Овие топења на восок се дизајнирани за употреба во сите електрични и неелектрични затоплувачи на Восок yankee candle®. Секое лесно отворено пакување содржи 6 топења на восок. Додадете дополнително топење на потоплото за да го засилите искуството со мирисот. Среќна Бери : традиција е да се пече овој негуван рецепт за колачиња со шеќер исполнети со малини заедно за споделување со семејството и пријателите. Содржи 6 топења на восок со парафин-мешавина кои лесно се земаат примероци и се мешаат. Доаѓа во пластична амбалажа што лесно се отвора.

R

Им се допаѓа и на купувачите