.

.

Јаболка со свежи овоштарници миризливи WA се топи, подобри домови и градини, 2. мл

Јаболка со свежи овоштарници миризливи WA се топи, подобри домови и градини, 2. мл

DEN 223.84
Износ

Јаболка со свеж овоштарници миризливи восок се топи, подобри домови и градини, 2,5 мл (5-пакет) : . Подобри домови и градини 2,5 мл свежи овоштарници јаболка миризливи восочни топи се карактеризираат со пенлив мирис на свежи јаболка и зести цитруси кои го отелотворуваат духот на падот кога се спаруваат со букети цвеќиња од круша и свежи зеленили. Ванила грав и шеќерен мошус го завиткаат овој мирис убаво, ве транспортираат во еден сончев ден во овоштарник на јаболка. Подобри домови и градини 2,5 мл свежи овоштарни јаболка Миризливи восочни топи се за употреба во електричен восок потопло и пуштаат смирувачки високо миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Тие се идеални за ширење на релаксирачки мирис и добредојдена атмосфера во текот на вашиот дом. Едноставно распарчете го парчето и додајте го на омилениот електричен восок потопол . (Восок потопла продаден одделно) Подобри домови и градини миризливи восочни топи, 5-пакувања : високо миризливи. Објавува смирувачки миризлив мирис. Заменете го восокот се топи кога мирисот го нема. Лесно чистење. Нема остаток на пламен или суп. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете со електричен восок потопло. Асортиман на подобри домови и градини миризливи восочни топи и восочни топи затоплувачи на топење на располагање. Упатства : Чувајте на ладно место. Восокот ќе се стопи кога ќе се загрее. Може да дамкаат ткаенини и површини. Може да предизвика иритација на кожата. Избегнувајте продолжен контакт со кожата. Не додавајте вода во восок. По топењето, восокот може да се чува во контејнер за повторна употреба : восок, мирис на мириси надвор од дофат на деца и миленичиња кои предупредуваат : за употреба само со восочни затоплувачи кои се во согласност со UL STD 283.

R

Им се допаѓа и на купувачите