.

.

Водопад Еко Динамика Цела Сезона 225 45Р 100в ХЛ Патничка Гума

Водопад Еко Динамика Цела Сезона 225 45Р 100в ХЛ Патничка Гума

DEN 3.00
Износ

Водопад Еко Динамичен 225/45Р18 100в XLOVERVIEWDesigned За употреба на купеа, седани и Кув, Еко Динамичниот ПЦР На Водопадот е летна гума со моќни блокови кои обезбедуваат пократки растојанија на сопирање на влажни и суви патишта. Технологијата на чекор Рамо го подобрува ракувањето и свиоците во суви и влажни услови, А Еко Динамиката е опремена и со еколошка технологија за зголемување на ефикасноста на горивото. Дополнително, засилената и полесна конструкција На Еко Динамиката ја намалува вкупната тежина на гумите за 5% за подобрена отпорност на тркалање. Дизајниран за употреба на купеа, седани и Кув. Моќните блокови обезбедуваат пократки растојанија за сопирање на влажни и суви патишта. Адаптивната Технологија на Шарите обезбедува најдобри перформанси според состојбата на патот. Пет променливи теренот и специфични блокови на шарите го намалуваат нивото на звукот за тивко, удобно возење. Еколошката технологија ја зголемува ефикасноста на горивото. Големина : 225/45Р18. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите