.

.

Чевли За Кожа Со Боса Вода, Епикгаџет Брзо-Суви Флексибилни Чевли За Водена Кожа Аква Чорапи За Плажа, Пливање, Нуркање, Нуркање, Трчање, Сурфање И Вежбање Јога

Чевли За Кожа Со Боса Вода, Епикгаџет Брзо-Суви Флексибилни Чевли За Водена Кожа Аква Чорапи За Плажа, Пливање, Нуркање, Нуркање,

DEN 430.40
Износ

Епикгаџет(ТМ) Лесните Боси Флексибилни Аква Чорапи Чевли За Водена Кожа, Сини/Жолти Димензии, Со Ткаенини Што Дишат И Се Протегаат На Горните, Флексибилни И Удобни Издржливи Гумени стапала, обезбедуваат исклучителна влечна сила во лизгави услови И се доволно стабилни за да ги заштитат вашите стапала Од стапнување На карпа И камен нашите водени чевли се еластични, дишат и ја задржуваат својата форма За ниско одржување носете Совршено за вежбање во базен/спа и физички терапија, нуркање, Нуркање И Други Спортови на вода Или Какви Било Активности На Отворено Чевли За Кожа Со Боса Вода, епикгаџет(Тм) Брзо Суви Флексибилни Водени Чевли Аква Чорапи За Плажа, пливање, нуркање, нуркање, трчање, сурфање и јога вежба (сина/жолта, с.сад 3-4 Евра 34-35).

R

Им се допаѓа и на купувачите