.

.

Женско ролерско дерби Виктор 960

Женско ролерско дерби Виктор 960

DEN 1.33
Износ

Совршен спој на удобност, брзина и контролен подигање : Мек дизајн на подигање со систем за поддршка на удобност и манжетна со три моќ. Рамка : Алуминиум на авиони ДПС со ниско момче. Тркала : 84мм фрлен уретан. Лежишта : челик ABEC-7 Chrome.

R

Им се допаѓа и на купувачите