.

.

Четка За Коса Со Влажна Четка Оригинален Отплеткувач Со Ултра Меки Влакна Четка За Коса За Жени, Мажи И Деца, Минимизирајте Го Кршењето На Косата, Расцепените Врвов?

Четка За Коса Со Влажна Четка Оригинален Отплеткувач Со Ултра Меки Влакна Четка За Коса За Жени, Мажи И Деца, Минимизирајте

DEN 164.16
Износ

Ексклузивните, ултра-меки влакна на интелифлекс® лесно се лизгаат низ заплеткувањата на сите типови коса. Ја минимизира болката и штити од расцепени краеви и кршење. Ви овозможува да четкате со помала сила, за Да можете да дтглате со помало оштетување на вашата коса** Влажна Четка За Четка За Коса Оригинален Отплеткувач. Ултра-Меки Влакна Четка За Коса . За Жени, Мажи И Деца, Минимизирајте Го Кршењето На Косата, Расцепените Врвови и Опашката Од Сирена.

R

Им се допаѓа и на купувачите