.

.

Јувул Спортски Градници За Жени, Жени Секси Врвен Градник Без Жица Долна Облека Женски Обложени Спортски Градници Со Големо Влијание Врвови За Вежбање Градник За А

Јувул Спортски Градници За Жени, Жени Секси Врвен Градник Без Жица Долна Облека Женски Обложени Спортски Градници Со Големо

DEN 0.67
Износ

Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, освежувачки, дише, апсорбира пот, добра еластичност, брзо сушење2. Дизајн : Отстранливи чаши, спортски, ласкави пред дробење, дополнителна поддршка за тренинзи со низок до умерен интензитет. Значи, без разлика дали го шетате кучето или салата, секогаш ќе изгледате добро и ќе се чувствувате сигурни.3. Појавување : целта на овој градник е да обезбеди медиумска поддршка за Чаши А/Б/Ц. Има удобен спортски дизајн и потпорни ремени што го прават овој спортски градник да работи напорно додека давате се од себе.4. Големина : целта на овој градник е да обезбеди медиумска поддршка за Чаши А/Б/Ц. Има удобен спортски дизајн и потпорни ремени што го прават овој спортски градник да работи напорно додека давате се од себе.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Сметаме дека големини за да одговараат на секој тип на тело, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најдобро одговара на вашиот тип на тело.Сезона : Лето, Пролет : Женска Пригода : Сексиматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен, Должина На Сексислав : Без Ракави како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1сет Женски Градници СОВРШЕН СПОРТСКИ ГРАДНИК : Удобен дневен градник за жени, мек, дише и пријателски за кожата, со многу истегнување за вашето слободно движење и обезбедува соодветна поддршка за да се чувствувате безбедно без да се чувствувате стегнати. СЕКСИ V ВРАТОТ и У назад дизајн го прави тоа може да се покаже вашиот секси назад и совршено пар со вашиот у назад дизајнирана облека. ШИРОКА ДОЛНА ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА : широката долна еластична лента на спортскиот градник обезбедува доволно поддршка за вашите гради и тело, го прави цврсто вклопување и одржување во форма. ПРИЛИКА : симпатичниот спортски градник е идеален за активности со низок до среден удар како јога, пилатес, одење, трчање, танцување, часови во теретана и секојдневно носење. Исто така може да биде прави голем одмор или спиење градник. спортски градник;спортски градник со големо влијание;градник за склекови;спортски градници за жени;спортски градници за жени 3 пакети;женски градници;градници за нега;градници за нега за жени;женски спортски градници;градници со плус големина со покривање на маснотии во грбот;секси градници;спортски градници за трчање за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите