.

.

Градници За Измазнување на грбот за жени француски Тип На Одржување Долна Облека Спортски Градник За Жени Висока Поддршка Црна 32

Градници За Измазнување на грбот за жени француски Тип На Одржување Долна Облека Спортски Градник За Жени Висока Поддршка Црна

DEN 223.84
Износ

Големина : 32 Под Биста : 62-67см/24.41"-26.38" Чаша : А, Б Големина : 34 Под Биста : 68-73см/26.77"-28.74" Чаша : А, Б Големина : 36 Под Биста : 74-78см/29.13"-30.71" Чаша : А, Б Големина : 38 Под Биста : 79-83см/31.10"-32.68" чаша : а, б женски француски куп без градник за одржување градник Тип Секси Чипка Долна Облека Градник. Нашиот градник е направен од путер мека и дише ткаенина за крајна удобност за вас, со одлично истегнување за да се прилагодите на вашите променливи услови. Без шиење и без дизајн на долна жица, сечењето е уредно и одговара на телото, овој градник се чувствува како да не носите ништо, ткаенината е толку мазна што може да се чувствува невидливо под вашата облека. Одличен гит за вас сопруга или мајка На Денот на Мајката.Одличен подарок за роденден;Денот На Мајката;Празник И Специјален Фестивал или друг Меморијален Ден. Градници За Измазнување на грбот за жени француски Тип На Одржување Долна Облека Спортски Градник За Жени Висока Поддршка.

R

Им се допаѓа и на купувачите