.

.

Виктрола Премиера Т Грамофон Стерео Систем со Звучници

Виктрола Премиера Т Грамофон Стерео Систем со Звучници

DEN 1584.00
Износ

Целосно новиот Систем За Грамофони На Виктрола Премиера Т1 е совршен систем за звук на плеер за снимање за вашиот дом. Вклучување На Грамофонот Т1 И Полицата За Книги М1 дизајнот и корисничкиот интерфејс на системот се создадени со прецизно внимание на дизајнот на репродукција на звук и леснотијата на користење. Системот За Грамофон Т1 сигурно ќе направи доживотни музички спомени во вашиот дом. Квалитетни Материјали. Премиерата Т1 Грамофон се одликува со метална плоча со појас дрвена столбна плоча и алуминиумска тонарма со прилагодливо копче противтежа и анти-скејт за да ги одржите вашите омилени винилни плочи во врвна состојба. Плеерот за снимање Т1 го вклучува и првиот магнетски кертриџ Со високи перформанси На Виктрола создавајќи детална јасност од вашата колекција на записи со поширок одговор на фреквенцијата и одредена надолна сила. Вградениот предзасилувач овозможува поврзување со кој било засилувач за целосно прилагодлив аудио систем. Појас управувано метал послужавник Со Виктрола силиконски лизгалка. Вграден преклопен пред-засилувач со ИЗЛЕЗИ НА RCA и вклучени премиум кабли за поврзување. RCA и Помошни влезови со вклучени премиум кабли за поврзување со кој било аудио уред. Отстранливи скари со магнетни звучници за повеќекратен дизајн изгледаат во вашата соба или канцеларија.

R

Им се допаѓа и на купувачите