.

.

Криво Крик Синтетичка Лопатка Со Хибриден Зафат

Криво Крик Синтетичка Лопатка Со Хибриден Зафат

DEN 2719.84
Износ

Оваа Лопатка Camco Crooked Creek има полимерно сечило СО ГОЛЕМ удар ABS и анодизирано алуминиумско вратило со дебел гумен ракав. Хибридниот зафат ја поддржува целосната дланка и промовира поприродно движење на раката и зглобот. Камко Криво Крик Лопатка. Боја На Сечилото : Сина. Вкупна Должина : 5 стапки. Дијаметар вратило : 1.25 во. Димензии сечилото : 7.5 во. Широк х 18 во. Долго. Анодизирано Алуминиумско Вратило со Дебел Гумен Ракав. Хибридниот Зафат Ја Поддржува Целосната Дланка. Високо Влијание ABS Полимер Сечилото.

R

Им се допаѓа и на купувачите