.

.

ВЕРЦЕЛИ СТАРАДА СЕЛЕСОНА ГОДИНА - 235 70R 109T

ВЕРЦЕЛИ СТАРАДА СЕЛЕСОНА ГОДИНА - 235 70R 109T

DEN 2.67
Износ

Верчели Страда I е голема турнеја во гума за патници. Се одликува со обезбедување тивко и удобно возење со извонредна вредност. Неговиот рејтинг на М & С го прави соодветен избор за сите сезони, дури и лесен снег. Верчели Страда I 235/70 R17 109 Т гума.

R

Им се допаѓа и на купувачите