.

.

Професионални 33W КК 3. Компатибилен Со Samsung Galaxy S22+ 5G Брзо Адаптивно Брзо Полнење 3. Со Преклопен Нож Плус Двата Кабли Од Типот На Микро-Ц [Сертифициран Црн УЛ]

Професионални 33W КК 3. Компатибилен Со Samsung Galaxy S22+ 5G Брзо Адаптивно Брзо Полнење 3. Со Преклопен Нож Плус Двата Кабли

DEN 223.84
Износ

+Професионална ДВОЈНА ПОРТА Компатибилна Со Samsung Galaxy S22+ 5 G 33 W Брзо Полнење 3.0 Адаптивен Брз Ѕид Полнач СО ДВЕ 5 Нога Кабли. (1) USB Micro USB + (1) USB-C USB-C[Black/UL Сертифициран] # Ова е сите во едно решение кое ви овозможува да заштедите време и пари користејќи Компатибилен со вашиот уред со ПОЛН Капацитет.КАРАКТЕРИСТИКИ : € Брзо USB Брзо Полнење 3.0 Полнење Потврдена Автоматизирана Технологија € Излез 1 : USB Тип-Женски 5 Amp+ Брзо Полнење 3.0 И Адаптивно Полнење Exput 2 : USB Тип-C женски 5 Amp+ Целосна Брзина Брзо Полнење Стапка : Полнење со полна брзина 5-9 волти стапка на 5 ампери q Големина : Двата Кабли се Во Должина Од 5 Стапки € Компатибилен : ЗА Сите ставки И уреди што користат USB Тип-C И USB Тип-C Конектор Од Типот ДРУГО : Голи Бакарни Проводници Отпорни на корозија, Цврсто Обложен Конектор И Заштитен Фолија и ПЛЕТЕНКА им обезбедува На Жиците Максимална спроводливост и Минимизирање На Речиси Нула Загуба на Податоци вклучени во Кутијата За МАЛОПРОДАЖБА : € (1) Црна 5 Стапки Висококвалитетен Usb Тип-C тип-А(1) сад приклучок 110-240 V 5-9 V=5.0 А(Брзо ПОЛНЕЊЕ/Брзо ПОЛНЕЊЕ 3.0 / Адаптивно / Супер Полнење)П. С. Блок За Брзо Полнење : Брзо Полнење 3.0 Супер Турбо Технологија за брзо полнење Компатибилна Со Galaxy S22+ 5gis тоа најмалку 4 Пати Брзина На Полнење Побрзо Од Обичните Полначи, може автоматски да препознае Уреди за Полнење со кк ИЛИ Не-Кк ја максимизираат Ефикасноста НА полнењето На Други Уреди!. Е-пошта : Преклопен стил на Патување сечилото со Нашите двојна ПОРТА сертифицирани полначи се внимателна употреба за дома и канцеларија или други места. Лесна големина со влез од 100-240 V, идеална за патувања низ целиот свет, особено ставена Во Компатибилна со вашиот џеб или торба за време на службени патувања или одмори. Е-пошта : Интелигентниот систем на кола може автоматски да препознае различни Уреди ЗА Поддршка НА USB ја максимизираат ефикасноста на полнењето и ја победуваат екстремната работна состојба, како што се преполнување/прекумерни струи/прегревање. Исто така, обезбедете побезбеден огноотпорен материјал за КОМПЈУТЕР За заштита Компатибилен со вашите уреди.

R

Им се допаѓа и на купувачите