.

.

Без граници на краткиот јуниори со полите на кавгата

Без граници на краткиот јуниори со полите на кавгата

DEN 2.67
Износ

Основниот Shortall на без граници не е во тренд и совршен за топлото време. Направено од ткаенина за врвен квалитет, оваа кратка има прилагодливи ленти за рамо, јамки на ременот и стилски испреплетен полите. Овој кратко е достапен во најразлични миења и има фигура што ласкаво одговара со поставувањето на џебот и зашиени детали. Без граници на јуниорите со кратки полите.

R

Им се допаѓа и на купувачите