.

.

Маица за лого на виножитото на Марвел Јуниорс

Маица за лого на виножитото на Марвел Јуниорс

DEN 367.84
Износ

Универзумот Марвел Обединети. Овој мета за лого на виножитото е обичен, удобен и задолжителен за секој обожавател. Моделот е 5'10 "и носи големина M. полу-опремена. Екипаж; стилизирање на пулвер. Лого на виножито од предната страна; позадина на вратоврска. © Марвел, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Увезена. Графичка маица за Tie-Dye Marvel Tie за јуниори.

R

Им се допаѓа и на купувачите