.

.

Без граници на капчиња од капчиња на јуниори од предна маица со кратки ракави со кратки ракави

Без граници на капчиња од капчиња на јуниори од предна маица со кратки ракави со кратки ракави

DEN 192.00
Износ

Погоди Освежи на вашата летна гардероба со оваа маичка со шрапчиња од капчиња од капчиња од кратки ракави од кратки ракави од без граници. Направено од мека и лесна плетена ткаенина со маичка, оваа кошула ќе ве задржи пријатно од ден на ноќ. Јаремот со чипка на задниот дел ја прави оваа блуза совршена и за обични и облечени прилики, додека кратките ракави ќе ве одржат ладни кога температурата ќе почне да се зголемува. Himline на пресврт-ла-лом го комплетира изгледот, што го прави совршено да се носат над хеланки и хулахопки. Пар со слаби фармерки и станови кога се упатувате кон час, или со хеланки и чизми со високи колена за дружење со пријателите за време на викендот. Без граници на капчиња од капчиња од капчиња од крцкање предна маица со кратки ракави : тело : 87% полиестер, 9% рајон, 4% спандекс. Чипка : 68% најлон, 32% памук. Пресврт на јуниорите на врвот. Фабрична измислица во Jerseyерси. Кратки ракави. V-neckline. Чипка јарем на грб. Hi-lo hemline со изопачен фронт на полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво ниско, веднаш отстранете, не пеглајте на чипка, топло железо на рамнотежа на облеката доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите