.

.

Постелнина Постави Гроздобер Табла Свадба Граници Стрели Срца Ловоров Венци Панделки И Етикети Креда Двојна Големина Јорган Покријте Со Навлака За Перница За Дек?

Постелнина Постави Гроздобер Табла Свадба Граници Стрели Срца Ловоров Венци Панделки И Етикети Креда Двојна Големина Јорган

DEN 1279.84
Износ

Изработен од 100% полиестер, супер мек, свилен допир.Пакетот Вклучува : 1 x навлака за Јорган и 2 x навлаки За Перници (Без Полнење/Вметнување).Навлака за јорган со Двојна Големина 90х68 инчи (172х228см), перницата покрива 20х30 инчи (50х75см).Машинско перење со ладна вода; Не избелувајте; сушете се, тивок оган; Железо,Средно; не сушете-чистете.Забелешка : Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот. Изработен од 100% полиестер, супер мек, свилен допир. Пакетот Вклучува : 1 x навлака за Јорган и 2 x навлаки За Перници (Без Полнење/Вметнување). Навлака за јорган со Двојна Големина 90х68 инчи (172х228см), перницата покрива 20х30 инчи (50х75см). Машинско перење со ладна вода; Не избелувајте; сушете се, тивок оган; Железо,Средно; не сушете-чистете.Забелешка : Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите