.

.

Летен Клиренс За Заштеда

Летен Клиренс За Заштеда

DEN 3.33
Износ

Жените Печатат Лабави Врвови На Кошулата Со Пуловер Со Долги Ракави + Панталони Со Широки Ногарки Со Врвки Поставени Салони. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно, Секојдневно, Модно, Удобно и Пријатно, За Шопинг, На Отворено, Дела, Забава и Живот На Мама, Празници, Училишта, Плажи и Летен Одмор. Стил : Секојдневен. Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Машинско Перење. Материјал : Памучна Постелнина. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см/46.46 "Врвови Должина : 62см/24.41" Половината : 58-72см/22.83-28.35 "Панталони Должина : 93см/36.61". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.03 "Врвови Должина : 63см/24.80" Половината : 62-76см/24.41-29.92 "Панталони Должина : 94см/37.01". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.61 "Врвови Должина : 64см/25.20" Половината : 66-80см/25.98-31.50 "Панталони Должина : 95см/37.40". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18 "Врвови Должина : 65см/25.59" Половината : 70-84см/27.56-33.07 "Панталони Должина : 96см/37.80". Големина : 2xl Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134см/52.76 "Врвови Должина : 66см/25.98" Половината : 74-88см/29.13-34.65 "Панталони Должина : 97см/38.19" Премиум Квалитет : Изработени од висококвалитетни материјали, нашите женски комплети за вежбање нудат одлична издржливост и долготрајни перформанси. Стилски Дизајн : Дизајниран имајќи ја предвид модата, нашите дводелни облеки за жени имаат трендовски дезени и ласкави вклопувања што ќе ве издвојат. Удобно Вклопување : комплетите за одмор за жени се дизајнирани да обезбедат максимална удобност, што ќе ви овозможи слободно да се движите за време на тренинзите или секојдневните активности. Разновидност : Нашите соодветни комплети за жени не се совршени само за тренинзи, туку се одлични и за секојдневни излегувања, трчање задачи или лежење дома. Ткаенина за дишење : Доживејте подобрена дишливост со нашите женски комплети за вежбање, обезбедувајќи ладно и удобно чувство во текот на денот.

R

Им се допаѓа и на купувачите