.

.

Езерото Тахо Керамички Украс

Езерото Тахо Керамички Украс

DEN 2.00
Износ

Овој керамички Божиќен украс по нарачка може да биде совршено наследство за употреба од година во година, генерација по генерација.2.28" Широк х 3.23 "Висок : 0.15" (4мм) дебел висококвалитетен порцелан вклучува лента ЗА бесење БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ во САД! НАМАЛЕНА ИСПОРАКА НИЗ ЦЕЛИОТ СВЕТ! Езерото Тахо Керамички Украс.

R

Им се допаѓа и на купувачите