.

.

Жени Обични Едноделни Комбинезони За Широки Нозе Оглавник Печатени Ромпери Лабав Летен Свечен Комбинезон

Жени Обични Едноделни Комбинезони За Широки Нозе Оглавник Печатени Ромпери Лабав Летен Свечен Комбинезон

DEN 2.67
Износ

Жени Обични Едноделни Комбинезони За Широки Нозе Секси Ромпери Со Печатени Оглавници Лабави Летни Свечени Комбинезони Карактеристики : .Карактеристики : Секојдневен, Половер, Цврст, Ромперс,Комбинезони,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Секојдневна блуза Аутунм.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпродукција : Цврст Стил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Ромпер Лесен Материјал – Супер лесен, малку еластичен, брзо сушење, отстранување на влага, дише, Мека Еластична И Удобна. Стилски Натпревар - овие секојдневни фармерки ќе работат одлично со вашиот омилен врв или чизми, како што се дневна маица, врвови од ками, џемпер встер, јакна, комбинезони, кардиган итн. Пар со маици или станови мора да бидат многу прекрасни. Овој Комбинезон/ Секојдневни Панталони/ Карго Панталони/ Јога Панталони/ Спортски Панталони е одличен за пролетните, летните и есенските денови за да одговара со блузи, блузи, маици и елеци. Различни Прилики-Секојдневен, спорт, јога, кампови, училиште, трчање, пешачење, хип хоп, танц, забава, плажа, клуб, кафуле, секојдневно секојдневно, изложба, одмор. Сезонски - овие женски панталони се многу лесни и тенки, погодни За Пролет, Лето и Aut. Класичното вклопување ќе работи со сите Маици, џемпери и палта. Големина и Боја – забележете Ја Табелата Со Големини. За боите, ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. За било која големина и боја прашање, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме среќни да ви помогне да се најде најсоодветниот големина. Нега На облека-Измијте во нежна ладна вода/ Машинско Перење во вреќа за перење / одвоено перење во Боја / закачете или исушете ја линијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите