.

.

Дрвена Тиква Светлина Приврзок Дух Фестивал Ноќта На Вештерките Светлина Декор

Дрвена Тиква Светлина Приврзок Дух Фестивал Ноќта На Вештерките Светлина Декор

DEN 2.67
Износ

Опис. Оваа ставка е декоративна светлина. Изработени од премиум материјал за . издржлива и практична употреба. Одлична декорација и осветлување за забава . и во затворени простории и на отворено. Фантастично за додавање уникатни светлосни ефекти . во соба или било кој прикажување парче. Прекрасен избор на подарок за пријатели, . семејство и соработник, итн. Карактеристики. - Боја : Портокалова. - Материјал : Дрво. - Големина : 24, 00Х11, 50Х3, 50см/9, 43Х4, 52Х1, 38 инчи. - Премиум материјалот и извонредната изработка ја прават светилката еколошка, безбедна за употреба. - Дизајнот на тиква за ноќта на вештерките ја прави светилката одлична декорација за Вашиот Ноќ на Вештерките. - Создава одлично осветлување и топла атмосфера, ширејќи светлина и навивајте низ широка област. - Совршена декорација за дом, забава, бар, ресторан, шоу, трговски центар итн. - Совршена декоративна светлина за создавање интересна и живописна атмосфера На Ноќта на Вештерките. Премиум материјалот и извонредната изработка ја прават светилката еколошка, безбедна за употреба. Дизајнот на тиква за ноќта на вештерките ја прави светилката одлична декорација за Вашиот Ноќ на Вештерките. Создава одлично осветлување и топла атмосфера, ширејќи светлина и навивајте низ широка област. Совршена декорација за дом, забава, бар, ресторан, шоу, трговски центар итн. Совршена декоративна светлина за создавање интересна и живописна атмосфера На Ноќта на Вештерките.

R

Им се допаѓа и на купувачите