.

.

Преку 60 24 Табела За Обука - Пепел Сив Хром

Преку 60 24 Табела За Обука - Пепел Сив Хром

DEN 3.33
Износ

Без разлика која соба ја планирате, испланирајте ја Преку маси. Овие модерни маси совршено се вклопуваат во стилски поставки за кафулиња или кафулиња, како и простории за ручек, кујни или заеднички работни места. Оваа правоаголна маса од 60 х 24 инчи е изградена од термички споена меламинска ламинатна маса со дебелина од 1 инч и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Оваа Пепел Сива маса е двострана и Завршена Во Бело од другата страна. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Едноставно изберете ја страната што ви се допаѓа и инсталирајте ја основата од друга страна. Вклучени се завртки за дрво за самопреслушување и образец за поставување. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Современите ногарки Од Т-База се изградени од издржлив челик со печат, изграден да издржи секојдневно абење и има хромирана завршница што сигурно одговара на секој декор. Скриените прилагодливи лизгалки го одржуваат нивото на масата и лесно се прилагодуваат. Преку табели се поддржани од 10-Годишна Гаранција Ограничен Производителот. Модерните Преку маси се совршено вклопување во стилски поставки за простории за обука, како и простории за ручек, училници или заеднички работни места. Масата е изградена од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи, завршен со црна лента на работ на Т-Мувла. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого.

R

Им се допаѓа и на купувачите