.

.

Клиторис Цицање Мали Вибратори За Жени, Клиторис Цицач Вибрирачки Клиторис Г-точка Стимулирање На Возрасни Се Играчки Клиторис Стимулација Клиторис За Женски Жен?

Клиторис Цицање Мали Вибратори За Жени, Клиторис Цицач Вибрирачки Клиторис Г-точка Стимулирање На Возрасни Се Играчки Клиторис

DEN 503.20
Износ

Клиторис Цицање Мали Вибратори За Жени, Клиторис Морон Вибрира Клиторис Г-точка Стимулирање На Возрасни Сексуални Играчки Клиторис Клиторис За Женски Жени . Силната вибрирачка глава го прави овој производ погоден за терапевтска и интимна употреба. Овој масажер за полнење има густа рачка што е лесна за држење. Прилагодливите поставки за напојување ви овозможуваат да го поставите интензитетот на масажата на ниво. . ЖЕНСКА СЕКС ИГРАЧКА-силна и голема вибрирачка глава ја прави погодна за интимна употреба, за ослободување од стрес и многу повеќе. ПРИЛАГОДЛИВИ ПОСТАВКИ ЗА НАПОЈУВАЊЕ - прилагодливите поставки за напојување ви овозможуваат да го поставите интензитетот на масажата на ниво што е удобно за вас. ЛЕСНО ЗА ДРЖЕЊЕ-рачката е со вистинска големина за лесно држење. Не се лизга, не е лесно да се лизне. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ-Изработен од силиконски и АБС материјал, издржлив и удобен. Производ : Клиторична Масажа Клиторис Стимулирање Масажа Г-точка Стапче Масажери. Карактеристики : Вибрации . Карактеристики : Цицање . Материјал : СИЛИКОНСКИ + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ . Боја : Бела . Тежина : 481гр . Целна Публика : Унисекс Жени Мажи Возрасни Двојки. Пакет на производи : 1*Вибратор, 1*користете прирачник, 1*кабел За Полнење. Совети : . 1.It се препорачува да го користите овој вибратор со лубриканти. 2.Редовно бришете ја портата за полнење со чиста крпа за да ги отстраните адсорбираните нечистотии. 3.На малолетниците помлади од 18 години им е забрането купување. ●Возрасни Секс Играчка} Овој вибратор е погоден за жени клиторис и стимулација На Г-точката, тоа е практични сексуални играчки за возрасни, лесни за носење, одлични за лична мастурбација и играње парови. `+Безбеден Материјал Оваа играчка За вибратор е направена од безбеден силикон, пријателски за кожата, долготрајно, удобно чувство за раце, IPX4 лесно чистење, перење, можете да ја користите дури и под туш. ①Лесен Дизајн ● Вградена батерија На полнење, USB полнење, доаѓа со кабел за полнење, удобен и безбеден за полнење. Компактна големина, лесна за носење. Звукот е помал од 50d B кога вибрирате, не грижете се дали ќе ја слушнете приватноста. ●Тивок Водоотпорен●звукот е помал од 50d B кога вибрирате, не грижете се дали вашата приватност ќе ја слушнат другите; 100% водоотпорен дизајн, можете да го користите во бањата и кадата за да уживате. За да ја заштитиме вашата приватност, ветуваме испратете ги вашите производи во тајна состојба, без никакви слики и зборови за сексот.

R

Им се допаѓа и на купувачите