.

.

Професионален Керамички Мастило Бо Кинески Мастило За Складирање Бо Калиграфија Држач За Мастило

Професионален Керамички Мастило Бо Кинески Мастило За Складирање Бо Калиграфија Држач За Мастило

DEN 1454.40
Износ

Опис. Ако барате професионална и прифатлива кутија за мастило, тогаш вашето пребарување е тука. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Усвоен од премиум материјал, тој е практичен и издржлив за долготрајна употреба. Карактеристики. - Боја : Зелена. - Материјал : Керамика. - Големина : околу 6, 70Х6, 70Х3, 20см / 2, 63Х2, 63Х1, 26ин. - Оваа практична керамичка кутија за мастило можете лесно да ја купите по прифатлива цена. - Изработен е од внимателно избрани материјали за издржливост, може добро да ви служи. - Специјално дизајниран за складирање и држење на мастилото, безбеден и ефикасен. - Со широка примена. Многу е погоден за студенти, калиграфи, колекционери. - Капакот на оваа кутија е може ефикасно да спречи некоја валкана или прашина да влезе во кутијата. Можете лесно да ја купите оваа практична керамичка кутија за мастило по прифатлива цена. Изработен е од внимателно избрани материјали за издржливост, може добро да ви служи. Специјално дизајниран за складирање и држење на мастилото, безбеден и ефикасен. Со широка примена. Многу е погоден за студенти, калиграфи, колекционери. Капакот на оваа кутија може ефикасно да спречи некоја валкана или прашина да влезе во кутијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите