.

.

Розово злато вектор декоративен модел за дизајн и декорација На Отворено Скејтборд Долги Плочи 31 x8 Про Комплетна Скејт Одбор Крстосувач

Розово злато вектор декоративен модел за дизајн и декорација На Отворено Скејтборд Долги Плочи 31 x8 Про Комплетна Скејт Одбор

DEN 11184.00
Износ

Нема ништо слично како викенд поминат во скејт паркот, и без разлика дали сеуште сте во тој режим или се враќате во младоста, скејтбордот е совршен за негување на вашата страст.Совршен подарок за вашите семејства и пријатели!Спецификациони тркала : Пубертети : АБЕК-7 прецизно лежиште со Голема брзина : 8 слој јавор големина на дрвена палуба : 31" Л х 8" тежина за поддршка На WMax : 220 фунти (100 КГ)Дизајниран За сите возачи На ниво, идеален за почетници или професионални лизгачи да направат некои основни АКРОБАЦИИ како 360, ол акција и неколку други основни трикови. Висококвалитетната и стабилна конструкција го олеснува учењето и уживањето во забавата што ја носи.Забелешка : 1. Не за деца под 6 години.2. За децата користете, ве молиме бидете сигурни дека тие се под надзор на возрасните.3. Ве молиме користете со заштитна опрема.4. Не користете скејтборд во патниот сообраќај.5. Новиот скејтборд е нормален за тркалата првично да се чувствуваат малку вкочанети. Тоа е побезбедно за почетници или не е запознаен со овој одбор. Користете неколку пати, тркалото слободно ќе се врти. ПЕЧАТЕЊЕ ЗА ПРЕНОС НА ТОПЛИНА : процес на производство на филм за термички пренос наместо налепница, ова ја прави шемата појасна и пореална, не е лесно да падне. Ретро и модерен дизајн за задоволување на различни стилски потреби. Тоа е исто така идеален избор како подарок. 8 СЛОЈ ТВРДА ПАЛУБА И НЕЛИЗГАЧКИ ЗАФАТ : 8 слој со Висока густина канадски јавор двоен удар скејтборд. Дизајнот на површината што не се лизга и замрзнува ве прави посигурни за време на возењето на скејтборд. Максимална поддршка тежина 220 фунти. Добар избор за професионален лизгач, погоден и за возрасни и деца. ДВОЕН УДАР КОНКАВЕН ДИЗАЈН : 31 х 8 инчен конкавен дизајн со целосна големина обезбедува подобра контрола и лесен за сопирање. Идеален за почетник лизгач да се направи некои основни АКРОБАЦИИ како 360, ол акција и неколку други основни трикови. СТП ТРКАЛА И БРЗИНА : Супер мазни анти-шок стп тркала СО АБЕК-7 прецизни лежишта и чаури за СТП испорачуваат многу непречено возење, што е погодно за сите мазни површини или дури и груба земја. Побрзата брзина е половина успех за трикови. ЦЕЛОСНО : Не е потребно собрание. Овој Скејтборд За Крстосувачи е идеален подарок за момчиња, девојчиња, деца, помлади, пријатели На Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените итн. Погоден за лизгачка улица, скејт паркови, рампи, базени и други мазни површини или дури и груба земја.

R

Им се допаѓа и на купувачите