.

.

Ги Оставивте Отпечатоците На Нашите Срца-Меморијален Отскочна Штица За Миленичиња

Ги Оставивте Отпечатоците На Нашите Срца-Меморијален Отскочна Штица За Миленичиња

DEN 207.84
Износ

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Цементниот отскочен камен тежи 3 килограми и има дијаметар од 9,75 инчи и е дебел 0,75. Изработени од цемент за да создадат издржлив и декоративен градинарски пат. Губењето милениче е катастрофално, овој отскочен камен ќе ви помогне вам и на вашето семејство со љубов да се сеќавате на вашето посебно милениче во годините што доаѓаат.

R

Им се допаѓа и на купувачите