.

.

Преку 48 Квадратна Х-Базна Маса-Сив Хром

Преку 48 Квадратна Х-Базна Маса-Сив Хром

DEN 2.33
Износ

Без разлика дали планирате салон, кафуле, библиотека, соба за одмор или ресторан, оставете Ја Колекцијата Преку да ве однесе таму. Овие разноврсни маси се дома во стилски поставки за кафулиња или кафулиња, како и соби за ручек. Оваа 29" висока маса е изградена од термички споена меламинска ламинатна маса која е дебела 1 инчи и завршена со црна лента за рабови на Т-Мувла. Стои на стилски висок 42 инчи и може да се користи самостојно како стоечка маса или со столици и столици во висина на шипки. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Стилската х-основа е изградена од цевчест челичен столб и цврста челична х-основа. Скриените прилагодливи лизгалки го одржуваат нивото на масата и лесно се прилагодуваат. Колекцијата Виа е поддржана од 10-Годишна Гаранција На Ограничен Производител. Преку 48 " Квадратни Х-База Маса-Сива/Хром.

R

Им се допаѓа и на купувачите