.

.

природен чакал чакра епоксиден украс канцелариска декорација гроздобер божиќен украс

природен чакал чакра епоксиден украс канцелариска декорација гроздобер божиќен украс

DEN 1.67
Износ

Карактеристики : . Избрани кршен камен во изборот на материјали, земете го, и тоа е направено од висококвалитетни материјали. Окото на тигарот може да ви донесе богатство и среќа и да ја промени вашата судбина. Го ублажува стресот, вие и ја намалува вашата емоционална вознемиреност. Секој камен е уникатен, тие доаѓаат во различни бои, форми и големини. Рачно изработени Украси За Маса : бидејќи пирамидите се рачно изработени преку парчиња и намотки од бакарна жица, ве молиме направете го секој камен уникатен и доаѓа во различни бои и форми. Оваа убава можете да ја ставите на вашата работна маса, канцеларија, масичка, полица за книги како украс за да и дадете нов изглед на вашата куќа. Во исто време, може да ви помогне да ги намалите канцерогените емитирани од кој било електронски уред бидејќи тие влијаат на квалитетот на нашите мисли, меморија, фокус и концентрација. Тоа е широко користен приемник кој собира космичка енергија за јога, медитација и духовност. Луѓето тоа го нарекуваат енергија . Кога ја собира моќта на универзумот и има извонреден ефект врз прочистувањето, прочистувањето и подобрувањето на нивото на енергија, фреквенцијата и позитивната енергија . . Боја : како што е прикажано. Материјал : Смола. Големина : како што покажува сликата. Вклучуваат : . 1x Украс Рачно Изработени Украси Маса : Од Пирамидите Повторно Сите Рачно Изработени Преку Парчиња И Бакарна Жица Намотки, Ве Молиме Да Се Направи Секој Камен Уникатен и Доаѓаат Во Различни Бои и Форми. Секој Камен Е Уникатен, Тие Доаѓаат Во Различни Бои, Форми И Големини. Избран Кршен Камен Во Изборот На Материјали, Тој Е Направен од Висококвалитетни Материјали. Окото на тигарот Може да Ви Донесе Богатство и Среќа и Да Ја Промени Вашата Судбина. Го Ублажува Стресот, Ја Намалува Вашата Емоционална Вознемиреност. Можете Да Го Ставите На Вашата Работна Маса, Канцеларија, Масичка, Полица За Книги Како Украс За Да И Дадете Нов Изглед На Вашата Куќа. Во Исто Време, Може Да Ви Помогне Да Ги Намалите Канцерогените Емитирани Од Кој Било Електронски Уред Бидејќи Тие Влијаат На Квалитетот На Нашите Мисли, Меморија, Фокус И Концентрација. Тоа Е Широко Користен Приемник Кој Собира Космичка Енергија За Јога, Медитација И Духовност. Луѓето Тоа Го Нарекуваат Енергија . Кога Ја Собира Моќта На Универзумот И Има Извонреден Ефект врз Прочистувањето, Прочистувањето и Подобрувањето на Нивото на Енергија, Фреквенцијата и Позитивната Енергија.

R

Им се допаѓа и на купувачите