.

.

Бистл 1 4 7 Сјај Н Сјај Лак Вратоврска Црвена Сребрена Сина 60703-РСБ

Бистл 1 4 7 Сјај Н Сјај Лак Вратоврска Црвена Сребрена Сина 60703-РСБ

DEN 207.84
Износ

Бистл" Сјај На Сјајот "машна во црвена/сребрена/сина боја мери 4 1/4" х 7 " и е идеална за сите општи прилики, продадена како 5 по пакување.Бистл "Сјај На Сјајот" машна во црвена/сребрена/сина боја е изработена од материјал поддржан од пена за издржливост. Машна со димензии 4 1/4 "х 7" има еластично прицврстување околу јаката на вратот за удобност, продадено како 5 по пакување. Црвена/сребрена/сина. Димензии : 4 1/4 " х 7". Висококвалитетни додатоци за костими за свечени прилики. Тема : Општа пригода. Дизајн : Сјај Н сјај. Материјал : Пена. Еластична прикачена за да ја заобиколи јаката на вратот. Одличен предмет за Носење За Новогодишна ноќ, Награди, костими или што било друго. Продадени како 5/Пакет. Оваа ставка е голема вредност! 1 по пакет патриотска партија објект Костим Додатоци За празнични прилики Висок Квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите