.

.

15735пт Столб За Шевролет Импала

15735пт Столб За Шевролет Импала

DEN 3.33
Износ

Солиден И Издржлив Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки Челик Со печат од 304 Степени Лесна Инсталација со ПОМОШ НА автомобилска лента ОД 3М. Сликите се користат како пример за квалитетот на вклопување и завршница. Точниот модел на автомобил можеби не е прикажан. Солиден И Издржлив Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки Челик Со печат од 304 Степени Лесна Инсталација со ПОМОШ НА автомобилска лента ОД 3М. Сликите се користат како пример за квалитетот на вклопување и завршница. Точниот модел на автомобил можеби не е прикажан.

R

Им се допаѓа и на купувачите