.

.

Симпатични Дуксери За Жени Есенски Дуксер Мода Облека Со Долги Ракави Мајчинство Преголеми ОБЛЕКИ НА Y2K Therweeck Тинејџерски Девојки Дуксери Секојдневен Пуловер Со Е?

Симпатични Дуксери За Жени Есенски Дуксер Мода Облека Со Долги Ракави Мајчинство Преголеми ОБЛЕКИ НА Y2K Therweeck Тинејџерски

DEN 2.33
Износ

17" Ракав : 62см/24. Рачно перење ладно/висат или сув стил : Секојдневен, Моден Исклучителен дизајн на шаблони Женски Моден Секојдневен Печатење Со Долг Ракав Кружен Пуловер На Вратот Врвни Блузи Сезона : Top/Пролет/Зима/Лето : Женска Дебелина : Стандарден Материјал : Содржина На Полиестер Пакет : 1 Х Женски Врвни Карактеристики : Кратки Ракави, О-Врат, Редовно Вклопување, Позиционирано Печатење, велигденски дуксери за Печатење жени зима дуксери за жени женски качулки За вежбање Гроздобер Дуксери За Жени Меки дуксери за жени Лесни Дуксери За Жени Женски Преголеми Качулки Каваи Дуксери За Женски Маици Маици За Жени Обрабени Качулки Трендовски Дуксери За Жени Тенки Дуксери За жени Со преголеми Качулки Женски Дуксери Трендовски.77" должина : 82cm/32.67" Деколте : 55см/21.76" Деколте : 58см/22.41" Должина : 70см/27.26" Дупка За Рака : 46см/18.98" должина : 78см/30.92"големина : ххл Биста : 134см/52.87" бицепс : 38см/14.50"големина : xxxxl биста : 150cm/59.28"одговара : одговара на големината со фармерки Или хеланки; за секојдневна, забава, плажа, одмор, канцелариски Прилик оваа печатена кошула е изработена од мека, Лесна ткаенина за дополнителна удобност пригода : секојдневно што добивате : 1 еез жени за Миење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење јака : о јака стил : еластична, елегантна, модерна.06" деколте : 60cm/23.03" деколте : 56см/22.65" дупка за раце : 48см/18.

R

Им се допаѓа и на купувачите