.

.

Луксплум Дами Комбинезони Екипажот Вратот Ромпер Еднобојни Долги Панталони Елек Харем Панталони Боемски Панталони Армија Зелена 3XL

Луксплум Дами Комбинезони Екипажот Вратот Ромпер Еднобојни Долги Панталони Елек Харем Панталони Боемски Панталони Армија Зелена

DEN 1.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Костим За Играње Моливи, Долги Панталони Тип На Шема : Еднобојна : Жолта, Сива, Сина, Црвена, Црна, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Панталони Без ракави : Должина На Глуждот : Среден Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Материјал : полиестерски спандекс цврсти комбинезони, дише, меки и удобни.2. Дизајн : Секојдневен, среден струк, едно парче, врат на екипажот, без ракави, цврста боја, два џебови, комбинезон со долги панталони.3. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега за перење : машина за перење.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши. Содржина на пакетот : 1 х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Летни Панталони За Харем На Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Обичен Комбинезон, Бохо Палацо Дневни Панталони, Широка Нога, Два Џебови, Резервоар, Истегнување На Долги Панталони Џемпер За Комбинезони. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите