.

.

Рачка Шофершајбната, Мотоцикл Рака Стража Пластична Замена За Злато КРИЛО ГЛ 2001-, Мотоцикл Рака Стража

Рачка Шофершајбната, Мотоцикл Рака Стража Пластична Замена За Злато КРИЛО ГЛ 2001-, Мотоцикл Рака Стража

DEN 1.33
Износ

Функција : 1. Поради парична казна И внимателно производство, Замена Злато КРИЛО F6 B 2013-2016.2. Може да ги заштити рацете и кормилото од несакано оштетување, како што се удирање во странични ретровизори, опасности од патот.3. Професионално производство, со доволно кабли за сопирачки во просторијата и други уреди.4. Светлата боја и стилскиот дизајн не само што можат да го подобрат нивото на удобност, туку и да го украсат вашиот мотоцикл.5. Доаѓа со додатоци за завртки, не се потребни комплицирани алатки, удобни и лесни за употреба.Спецификација : Тип На Ставка : Мотоцикл Рачен Чувар Материјал : Пластична Опрема : Замена Златно Крило ГЛ1800 2001-2016 Замена Златно Крило Ф6Б 2013-2016 Список на пакети : 2 х Мотоцикл Рачен Чувар2 х Заграда6 х Завртка12 х Заптивка 6 х Орев поради фино и внимателно производство, замена За Златно КРИЛО Ф6Б 2013-2016. Професионално производство, со доволно простор за кабли за сопирачки и други уреди. Доаѓа со додатоци за завртки, не се потребни комплицирани алатки, удобни и лесни за употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите