.

.

Ангелите Ме Чуваат Бебе Или Новороденче

Ангелите Ме Чуваат Бебе Или Новороденче

DEN 76.00
Износ

Нашите Симпатични"Ангели Ме Чуваат" Бебе Ониси е совршена комбинација на издржливост и удобност за најмалите. Направено со најголема грижа, ова фино боди од дрес е дизајнирано да го одржува вашето бебе пријатно и стилско. Ги избравме најдобрите материјали за деликатната кожа на вашето бебе - 100% чешлан памук за цврсти бои и мешавина од памук и полиестер за бои на хедер. Лесната ткаенина тежи 4,5 мл/јд2 (153 г/м2), обезбедувајќи мек и нежен допир. Нашата посветеност кон квалитетот е очигледна во секој детал. Беспрекорно зашиени по страните, оваа они обезбедува долготрајно абење. Ребрестото плетење на сите врски ја подобрува издржливоста, додека етикетата со солзи додава дополнителна удобност. Менувањето на времето е направено без проблеми со удобни пластични прилепувања на затворањето на крстот. Вашето малечко ќе остане цврсто и задоволно во текот на денот. Прославете ги благословите и негувајте ги моментите со нашите "Ангелите Ме Чуваат". Нарачајте сега и оставете го вашиот пакет радост да блесне со вера и љубов! Ангелите Ме Чуваат Бебе Или Новороденче.

R

Им се допаѓа и на купувачите