.

.

Машки Високо Исечен Отворен Грб Танга Лакирана Кожа Влажен Изглед Боди Ноќен Клуб Рејв Танц Комбинезон Црн Л

Машки Високо Исечен Отворен Грб Танга Лакирана Кожа Влажен Изглед Боди Ноќен Клуб Рејв Танц Комбинезон Црн Л

DEN 1.33
Износ

ЈИЗИИФ Менс Високо Исечена Танга Со Отворен Грб Лакирана Кожа Влажен Изглед Ноќен Клуб За Боди Рејв Танц Комбинезон.Комплетот Вклучува : 1x Боди Состојба : Ново без тагматеријал : 90% Лакирана Кожа, 10% Спандекстаг Бр.Препорачано Size Chest Waist Length LL27.6-33.9"/70-86cm27.6-34.6"/70-88cm25.6"/65cm XLXL28.0-34.6"/71-88cm28.3-35.4"/72-90cm25.6"/65cm XXLXXL28.3-35.4"/72-90cm28.3-35.4"/72-90cm26.0"/66cm3 XL3 XL28.7-36.2"/73-92cm28.3-35.4"/72-90cm26.0"/66cm4 XL4 XL29.1-37.0"/74-94cm28.3-35.4"/72-90cm26.4"/67СМ ЈИЗИФ Менс Висок Исечен Танга Со Отворен Грб Лакирана Кожа Влажен Изглед Боди Ноќен Клуб Рејв Танц Комбинезон. Боди без ракави за мажи, Вратот, отворениот грб совршено ги покажува мускулите на грбот и прави да изгледате силно. Дизајнот на широки ремени на боди не е лесно да се лизне; триаголниот дизајн на дното ги издолжува пропорциите на нозете. Едноставно, но стилско дизајнерско боди може подобро да го истакне вашето тело со фармерки, шорцеви или хеланки за поинаков изглед. Погоден за ноќ со состаноци, забава, музички фестивал, ноќно излегување, одмор, плажа, забава во базен, танцување на ноќни клубови и сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите