.

.

Шангкер Кујна Нелеплива Полнета Пунџа Кнедла Пароброд Крпа Газа Пециво Алатки За Готвење

Шангкер Кујна Нелеплива Полнета Пунџа Кнедла Пароброд Крпа Газа Пециво Алатки За Готвење

DEN 176.64
Износ

Спецификации : . Задебелена силиконска обвивка, нелеплива, долго време на употреба. Повеќе решетки дизајн, дише. Нетоксичен и удобен за чување, еднократно, без смалување. Тип : Пароброд Крпа. Материјал : Силикон. Максимална Температура : 180 Степени Целзиусови. Карактеристики : нелеплив, Нетоксичен, Дише, Еднократно. Дијаметар : 16см/6.30", 20см/7.87", 25см/9.84", 30см/11.81", 40см/15.75", 50см/19.69", 60см/23.62", 70см/27.56", 80см/31.50 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Пароброд Крпа Задебелени силиконски слој, не-стап, долго време на употреба. Повеќе решетки дизајн, дише. Нетоксичен и удобен за чување, еднократно, без смалување. Безбеден и здрав, лесен за чистење и чување. Одличен е за печење, сечење тесто, фондан, изработка итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите