.

.

Сајхи Женски Комбинезони Секојдневни Секојдневни Ромпери Летни Еластични Лабави Облечени Цврсти Комбинезони Боди Л

Сајхи Женски Комбинезони Секојдневни Секојдневни Ромпери Летни Еластични Лабави Облечени Цврсти Комбинезони Боди Л

DEN 2.00
Износ

Женски Комбинезони Без Ракави Секојдневен Цврст Летен Широк Панталони За Лигавчиња За Нозе Панталони Комбинезон Ромпер Со Џебови Со Копчиња Карактеристики : Карактеристики целосна должина,две тенки ремени на рамо,рамо Без Ракави,плисиран појас, висок струк,широки панталони за нозе, скриени џебови.Определување Овој комбинезон има ремени трендовски карактеристика на едно рамо, овој комбинезон со висок струк дизајниран плисиран струк, едното рамо, широката нога и ремените за шпагети даваат моден изглед во 2023 година! А мора да имаат мода симпатична патување облека!Лмитација Памучна Постелнина И Повлекување на затворање и Машинско Перење е изработено од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење, Стилски и моден ве прави попривлечнисовршени фустани за пролет, лето,aut, улична облека и секојдневно носење фустанот со плисирана маица, исто така,може да го носи дома или излегување,дневно /канцеларија/датира/ноќен клуб/ ноќница / работа, бизнис, танц, забава, одмор на плажа.Сезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Конвенционална Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Цврст Стил : Мода, Каузалност што добивате : 1 Еез Жени Jumpsuit Size USUKEUWaist Hip Lengths483493cm/36.61"107cm/42.13"122cm/48.03"M6103698cm/38.58"112cm/44.09"124cm/48.82"L81238103cm/40.55"117cm/46.06"126cm/49.61"XL101440108cm/42.52"122cm/48.03"128cm/50.39"XXL121642113cm/44.49"127cm/50.00"130cm/51.18"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 93cm/36.61"Hip : 107cm/42.13"Length : 122cm/48.03"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 98cm/38.58"Hip : 112cm/44.09"Length : 124cm/48.82"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 103cm/40.55"Hip : 117cm/46.06"Length : 126cm/49.61"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 108cm/42.52"Hip : 122cm/48.03"Length : 128cm/50.39"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 113cm/44.49"Hip : 127cm/50.00"Length : 130cm/51.18"?●МОДЕН ДИЗАЈН● : Женски Моден Комбинезон, Краток Ракав со Два Џебови, Лесен За Облекување Нагоре или Надолу. Клучалката На Грбот Лесно Се Става И Вади. Ромперите Со Копчиња На Деколтето За Да Избегнат Изложување На Приватни Делови. Дами 1 Парче Комбинезон Повеќе Лабава Одговара, Костуми За Речиси Обликот На Телото, Создавајќи Секојдневен Стил. ?①КАРАКТЕРИСТИКИ : беспрекорно боди за женскииздолжени масни боди црни боди жени сексибели боди со долги ракави боди измами боди боди златни боди женски комбинезони, ромпери и комбинезони. ?①Прилика : Широки комбинезони џемпери со џебови се погодни за секојдневен, секојдневен живот,патување,одмор,плажа, активност на отворено, шопинг, канцеларија, забава, училиште, вечера, дневна, одмор, одмор, плажа, коктел, свадба, на отворено etc.It исто така е одличен подарок за вашиот пријател или семејство. ?①Совпаѓање q : ромперот за жени е убаво да се совпадне со капа, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба. ?①Совети : ве Молиме погледнете ја Табелата Со Големини Сајхи пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

R

Им се допаѓа и на купувачите