.

.

Раш Рачно Плетен Приврзок Вештачки Елка Приврзок Плетење Висечки Украс С1167

Раш Рачно Плетен Приврзок Вештачки Елка Приврзок Плетење Висечки Украс С1167

DEN 111.84
Износ

Создадете своја Елка : бидете креативни и изработете своја божиќна декорација за вашиот дом. Совршен подарок : овој комплет е спакуван во прекрасна кутија и затоа е прекрасен подарок за вас и вашите најблиски. Раш Рака Плетени Приврзок Вештачки елка Другар Плетење Виси Украс S1167.

R

Им се допаѓа и на купувачите