.

.

екипвз Машка Долна Облека Машки Стебла Долна Облека Памучни Боксерски Гаќички Кратки Нога Удобни Гаќи, Сива

екипвз Машка Долна Облека Машки Стебла Долна Облека Памучни Боксерски Гаќички Кратки Нога Удобни Гаќи, Сива

DEN 2.67
Износ

Гаќи За Мажи Секси Спортски Кратки Шорцеви Мода Долна Облека Што Дише Боксерска Мрежа Машка долна облека За Мажи под Стил на Носење : Секси Пакет вклучува : 1 ПАРЧЕ гаќи карактеристика : Удобно, Дише, Секси И Материјал : Полиестер Мек и дише. Добра еластичност. Фитилни својства. Моден дизајн, тродимензионален крој. Секси и удобно. Светла боја, без исчезнување, се чувствуваат мазни.

R

Им се допаѓа и на купувачите