.

.

Жолта Виолетова Карневалска Кошула Со Кратки Ракави со џеб на градите

Жолта Виолетова Карневалска Кошула Со Кратки Ракави со џеб на градите

DEN 639.84
Износ

Опис : . Пол : Мажи, Момчиња. Стил : Машка Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави За Мажи, Маици Со Копчиња За Мажи. Тип На Шема : Животински Принт. Материјал : Полиестер. Деколте : Вратот На Ревер. Должина : Должина На Половината. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, Џогирање, Патување, Запознавање, Работа. Карактеристики : . 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Лето!. 3. Карактеристика : Мажи Одмор Плажа Блузи, Мажи Ревер Вратот маица, Краток Ракав Блузи, Мажите Краток Ракав Копче Надолу Блуза, Мажите Лето Маица. 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. 5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате. Содржина На Пакетот : . 1 х Летна Маица (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Полиестер. Деколте : Вратот На Ревер. Содржина на пакетот : 1 х Летна Маица (други Додатоци не се вклучени).

R

Им се допаѓа и на купувачите