.

.

Ана Влакна Чистење БО СЦ Фк СВ Лц Конектор Избриши Алатка Влакна Почиста

Ана Влакна Чистење БО СЦ Фк СВ Лц Конектор Избриши Алатка Влакна Почиста

DEN 239.20
Износ

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*за FC/SC/LC/ST/MU/D4/DIN*ременот за чистење е изработен од текстилни влакна со висока густина за чистење на крајното лице на обрачот на конекторот со оптички влакна*ефектот На Чистење е брз и ефикасен*Усвојувајте специјални микрофибер без алкохол, исчистете до 500 пати*Рачно работење, лесен дизајн, заменлив појас спецификација : *Тип На Опрема : алатки за оптички влакна*димензии : 115*28*55 (мм)*Тежина : 0,1 (кг)*применливи влакна : 2,5 мм и 1,25 мм ФК,СЦ,СТ,ЛЦ,МУ*Квалитет На Чистење : 99,99%*време На Чистење : повеќе од 500 пати*заменливо јадро на ременот*време На Чистење : >500 пати*ефект На Чистење : -20 до-50дб (загуба на враќање)*работна температура : -20 до +50 степени*температура на Складирање : -40 до +60 степени*тежина на производот : 100гр*применливо одделение без прашина : >класа10000содржина НА ПАКЕТОТ : 1* КУТИИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ВЛАКНА : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало отстапување помеѓу податоците и рачното мерење. Карактеристики : . Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи. За FC/SC/LC/ST/MU/D4/DIN. Ременот за чистење е изработен од текстилни влакна со висока густина за чистење на крајното лице на обрачот на конекторот со оптички влакна. Ефектот на чистење е брз и ефикасен.

R

Им се допаѓа и на купувачите