.

.

Кавеитл Женски Градници Удобно, Женски Градник Долна Облека Отстранлив Ремен За Рамо Дневна Удобност Градник Долна Облека Црна

Кавеитл Женски Градници Удобно, Женски Градник Долна Облека Отстранлив Ремен За Рамо Дневна Удобност Градник Долна Облека Црна

DEN 0.33
Износ

Женска Долна Облека За Градник Отстранлив Ремен За Рамо Дневна Удобност Градник Долна Облека Карактеристики : Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнина, Спална соба Или Посебен Ден, Погоден За ноќен клуб, бар сцена шоу, маскарада костими, играње улоги итн Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. И тоа покажува дека вашиот секси ве прави попривлечни за вашиот љубовник. Ве прават супер секси и заводливи.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. Направено од добро истегнување меко, удобно и флертувачко за носење. Тенок фит, ве прави привлечни рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Сезона : Четири сезони пол : Женски Материјал : Тип На Најлонска Шема : Солиден Стил : Секси што добивате : 1 Сет Женски Долна Облека Големина На Етикетата Sizecupbustxxxxl5x-Голема 46/105 BCD130-140cm/51.18-55.12"Големина : Xxxxlabel Големина : 5 X-Голема Чаша : 46/105bcdbust : 130-140cm/51.18-55.12" ова е азиската големина, Ве Молиме Изберете Ја Вистинската Големина Според Деталниот Водич За Мерење На Големината Пред Купувањето За Да Избегнете Непотребни Проблеми Предизвикани ОД Несоодветна ГОЛЕМИНА. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Применливи Прилики : овој производ може да се користи како изненадување за забава за вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

R

Им се допаѓа и на купувачите