.

.

Ноќта На Вештерките Врата Приврзок Декорација Ноќта На Вештерките Дрвени Листата Партија Листа

Ноќта На Вештерките Врата Приврзок Декорација Ноќта На Вештерките Дрвени Листата Партија Листа

DEN 230.24
Износ

Опис : . Одликувајќи се со дизајн на јаже, овој приврзок може погодно да се закачи на местото каде што сакате да декорирате за да биде совршен украс. Ноќта на вештерките шема додадете повеќе фестивалска атмосфера во вашата соба. Изграден е од дрвен материјал. Широко се применува во домот, рестораните, клубовите и баровите, добро ги украсува овие места и ве тера да уживате во незаборавната ноќ на Ноќта на Вештерките. Име На Предметот : Приврзок За Ноќта На Вештерките. Материјал : Дрвен. Карактеристики : Декоративна, Фина Изработка, Фестивалски Реквизит. Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Приврзок За Ноќта на Вештерките ќе добиете 1 дрвени орнаменти За Ноќта на Вештерките, користејќи тикви, духови, лилјаци, вештерки, бонбони, капи и други класични елементи за да создадете силна атмосфера На Ноќта на Вештерките. Нашата декорација За Ноќта на Вештерките е изработена од дрво, цврста и трајна, може да се нанесува долго време, тие се одлични резерви за забави за декорација на куќата За Ноќта на Вештерките, доаѓаат со канап за лесно закачување на ѕидот или вратата. Нашиот топер за забави За ноќта на Вештерките е издржлив и стилски; дефинитивно ќе го привлече вниманието на вашите гости и ќе се координира со вашата тематска забава За Ноќта на Вештерките. Нашите централни знаци За Ноќта на Вештерките се апсолутно совршени како уникатни и исклучителни подароци за вашите пријатели и семејство. Не можете да замислите колку ќе бидат изненадени кога ќе ги добијат подароците. Ве молиме погледнете ги сликите за големината на нашите дрвени приврзоци За Ноќта на Вештерките и знаците за маса За Ноќта на Вештерките пред да ги купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите