.

.

Женски Тимови Се Занимава Мода Женски Печатење О-Вратот Пуловер Блузи Долг Ракав Удобно Блуза Дуксер, Зелена, Л

Женски Тимови Се Занимава Мода Женски Печатење О-Вратот Пуловер Блузи Долг Ракав Удобно Блуза Дуксер, Зелена, Л

DEN 582.24
Износ

52 "Рамо : 50см/19.Нашите топли жени зимски пуловер е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Мајчинство Фустан Краток Ракав Круг Вратот Жени Гроздобер шарени Печатење Страна Ruched Класичен Маица Врвот Бременост Облека Бебе Туш Фустан Бремени Жени Блузи, Женски Мајчинство Нега Блузи Удобен Краток Ракав Круг Вратот Доење Маица Дами Crewneck Доење Доење Бремена Нега Блуза Маица, Копче Пред Мајчинство Резервоарот Блузи У Вратот Солидна Прашка Тенкови Елек Бремена Жена Повик Блуза.94 "Рамо : 48cm/18.11" Ракав : 60см/23. Други : жолта мантил жени,женски пролет јакна,розова јакна за жени,женски пролетни јакни,женски пуфер јакни,женски костум за дожд,женски пролетни јакни лесни,пролетен капут,женска пролетна јакна,жолта јакна за дожд,дамска пролетна јакна,женска пуфер јакна,женски пуфер јакни,женски пролетен капут,лесна пролетна јакна за жени,женски пролетни јакни лесни облечена,женска пролетна облека.✿ Ве молиме дозволете 0,5-2 инчи се разликува поради рачно мерење. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.41 "Должина : 66cm/25.47" Ракав : 66см/25. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. Материјал : Дише,лесен,топол и удобен за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите