.

.

Памук Индиско Лето Етничка Облека Дизајнер Боливудски Стил Курта Пижама Патани

Памук Индиско Лето Етничка Облека Дизајнер Боливудски Стил Курта Пижама Патани

DEN 479.84
Износ

Миење-Домашно Перење, Натопи И Суво, Сушење За дополнителен век на траење на производот. Во случај На Купување на курта и курта сет ве Молиме имајте предвид-големините на Градите прикажани се засноваат на мерење на телото, а не на вистинско мерење на облеката. Вистинското мерење на градите на кошулата на курта (стап до стих, 1 инч под дупката на раката) е 5 инчи повеќе од прикажаното мерење на градите. на пример, ако вистинското мерење на градите на кошулата курта е 45 инчи, ние го прикажуваме како 40 инчи. Должината на производот може да се разликува според големината и моделот на производот ,препорачавме да контактирате со продавачот за да ја потврдите должината на производот. Производите може да варираат од онаа на сликата според достапноста на залихите и вашиот монитор и фотегеничните поставки. 100% Оригинални производи гарантирани Од Кралската Курта Памук Индиски Летен Дизајнер На Етничка Облека Во Боливудски Стил Курта Пижама Патани.

R

Им се допаѓа и на купувачите