.

.

Спрингфилд Делукс Спорт Флип Седиште-Бело Сино

Спрингфилд Делукс Спорт Флип Седиште-Бело Сино

DEN 1638.08
Износ

Делукс Спорт Флип Седиштето на спрингфилд нуди удобност и поддршка, превртете ја потпората за стоечки или потпрени позиции. Се одликува со врвен висококвалитетен тапацир со винил од морско одделение преку рамка обликувана со удар со обликувана пена. Тој е отпорен на временски услови и отпорен на мувла со оптимална ув-заштита. Удобност и поддршка седиште. Превртете ја потпората За стоечки или потпрени позиции. Рамка обликувана со удар со обликувана пена. Премиум висококвалитетен тапациран со винил од морско одделение. Отпорен на временски услови и отпорен на мувла.

R

Им се допаѓа и на купувачите