.

.

Жени Su Зима Велур Етнички Реси Без Ракави Реси Елек Кардиган

Жени Su Зима Велур Етнички Реси Без Ракави Реси Елек Кардиган

DEN 3.00
Износ

Жените Su Зима Велур Етнички Ракави Ресни Реси Елек Кардиган Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Пролет/Лето Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : цврста должина На Ракавот : Декорација без ракави : Ништо Што добивате : 1 Еез Палто Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size Bust Length S80cm/31.50"50cm/19.69"M84cm/33.07"50cm/19.69"L88cm/34.65"50cm/19.69"XL92cm/36.22"50cm/19.69"XXL96cm/37.80"50cm/19.69"XXXL100cm/39.37"50cm/19.69"Size : SBust : 80cm/31.50"Length : 50cm/19.69"Size : MBust : 84cm/33.07"Length : 50cm/19.69"Size : LBust : 88cm/34.65"Length : 50cm/19.69"Size : XLBust : 92cm/36.22"Length : 50cm/19.69"Size : XXLBust : 96cm/37.80"Length : 50cm/19.69"Size : XXXLBust : 100cm/39.37"Length : 50cm/19.69" Женска Модна Облека. Женски Руно Јакни И Палта. Со затворање со патент со целосна должина со качулка, оваа јакна од руно е дизајнирана да дава пријатна удобност за време на студените зимски денови. Блиско, но удобно вклопување со лесно движење. Ултра-мека шерпа со средна тежина поларна руно поставата. Совршен за совпаѓање со основна Маица,кроп топ, хеланки,црни панталони,шорцеви, слаби панталони, фармерки, фустан со боди, чизми до колена или високи потпетици за изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите