.

.

Пот Елек За Мажи Тренер За Половината Сауна Елек Обликувач На Телото Патент Тежина Телесната Тежина Врвна Кошула За Вежбање

Пот Елек За Мажи Тренер За Половината Сауна Елек Обликувач На Телото Патент Тежина Телесната Тежина Врвна Кошула За Вежбање

DEN 207.84
Износ

Сега ќе ви кажам зошто изберете шкке мажи тонирање елек. Прво, овој машки обликувач на тело за пот комбинира ексклузивна мешавина на компресија на перформансите и топли ткаенини за да ја зголеми природната топлина на вашето тело и да го стимулира потењето со секаков вид активност. Носењето на овој елек од суана додека вежбате или додека извршувате секојдневни активности, создава топло искуство слично на сауна. Температурата на вашето тело ќе се зголеми, промовира потење за да се намали тежината на водата и брзо да се намалат килограмите, потта повеќе помага и при детоксикација и чистење на порите. Второ, кошули за слабеење за мажи предниот дел на стомакот е 2-слоевит дизајн ,обезбедува двојна висока компресија на контролата на стомакот, визуелно губење на маснотии во стомакот и израмнување на стомакот. Внатрешниот слој на овој машки компресивен елек работи како појас за навивање ,надворешни облоги на грутки и испакнатини за да создадете мазна силуета, направете да изгледате витко веднаш кога ќе го облечете. И на крај, ако сакате да направите некоја промена на вашиот имиџ и мазна силуета на телото, овој елек за појаси е вашето решение, ќе ги намали маснотиите и ќе го намали половината до помала големина, погоден за носење за време на вежбање, состанување или каква било посебна пригода. Материјал : 80%Неопренови, 20% Најлон. Боја : Црна. Големина на ставка : S, M, L,XL,2 XL,3 XL, 4 XL. Тип На Ставка : Машки Елек за Тонирање. Пакетот Вклучува : 1 * Машки Елек За Тонирање Ги Покрива и стомакот и љубовните рачки и сите дополнителни гради. Висока еластичност, силна компресија, беспрекорна, мека и дише. Кошулата со висока компресија ќе го ослаби, зацврсти и тонизира горниот дел од торзото, ќе ги истакне стомачните мускули.

R

Им се допаѓа и на купувачите