.

.

Папаба Миленичиња Елек, Миленичиња Колтес Животински Модел Миленичиња Материјали Зелен Цртан Филм Миленичиња Куче Елек За Пролет

Папаба Миленичиња Елек, Миленичиња Колтес Животински Модел Миленичиња Материјали Зелен Цртан Филм Миленичиња Куче Елек За Пролет

DEN 102.72
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека Оваа ставка Ја продава Тексас Од пазарот На Џојбај.Опис : Одликувајќи се со мека и дише ткаенина, овој елек за миленичиња е пријателски за кожата и удобен за носење на вашето куче.Во меѓувреме, едноставниот дизајн го олеснува ставањето и соблекувањето.Дизајниран со цртан филм животински модел, овој елек за миленичиња ќе го направи вашето домашно милениче поубаво, модерно и привлечно.Елекот за кучиња е изработен од врвен полиестер, кој е удобен и издржлив.Постојат шест големини на производот за избор : XS, S, M, L, XL, XXL.It погоден е за носење на вашето куче во лето и пролет.Име на ставка : Пет Вестматеријал : Детали За Полиестерзиза : [Нашата Големина XS] Биста : 28cm-30cm/11.0 " -11.8", Должина На Грбот : 19cm-20cm/7.5" -7.9", Препорачана Тежина : 1kg-1.5 кг (Прибл.). [Нашата Големина И] Биста : 33см-35см/13,0 " -13,8", Должина На Грбот : 23см-25см/9,1" -9,9", Препорачана Тежина : 1,5 кг-2,5 кг (Прибл.). [Нашата Големина М] Биста : 38см-40см/15.0 " -15.8", Должина На Грбот : 28см-30см/11.0" -11.8", Препорачана Тежина : 3кг-4кг (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 43cm-45cm/16.9 " -17.7", Должина На Грбот : 33cm-35cm/13.0" -13.8", Препорачана Тежина : 4kg-5.5 кг (Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 48cm-50cm/18.9 " -19.7", Должина На Грбот : 38cm-40cm/15.0" -15.8", Препорачана Тежина : 6kg-7.5 кг (Прибл.). [Нашата Големина XXL] Биста : 53cm-55cm/20.9 " -21.7", Должина На Грбот : 43cm-55cm/17.3" -21.7", Препорачана Тежина : 7.5 kg-10kg (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 Х Елек За Миленичиња Со мека и дише ткаенина, овој елек за миленичиња е пријателски за кожата и удобен за носење на вашето куче.Во меѓувреме, едноставниот дизајн го олеснува ставањето и соблекувањето. Дизајниран со цртан филм животински модел, овој елек за миленичиња ќе го направи вашето домашно милениче поубаво, модерно и привлечно. Елекот за кучиња е изработен од врвен полиестер, кој е удобен и издржлив. Постојат шест големини на производот за избор : XS, S, M, L, XL, XXL. Погоден е за носење на вашето куче во лето и пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите